Керівництво конкурсу

Загальне керівництво конкурсом здійснює МОН України.

Організатором та координатором конкурсу є Національний центр “Мала академія наук України” (далі – НЦ “МАНУ”).

Організаційно-методичне забезпечення конкурсу здійснює НЦ “МАНУ” разом з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоті та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Керівництво підготовкою та проведенням ІІІ етапу конкурсу здійснює МОН України спільно з Національною академією наук України.

Безпосереднє керівництво здійснює НЦ “МАНУ”.

Відповідальні за проведення наукових відділень:

- літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; технічних наук; фізики і астрономії; математики; економіки; комп’ютерних наук; філософії та суспільствознавства, наук про Землю – НЦ “МАНУ”;

- історії – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді;

- хімії та біології, екології та аграрних наук – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.