Сектор освіти Олександрівської районної державної адміністрації

Сертифікація вчителів – 2020

12 жовтня стартував ІІІ етап сертифікації - вивчення практичного досвіду роботи вчителів.

До ІІІ етапу сертифікації допущено 1040 вчителів початкових класів, з яких 49 - педагоги Донеччини.

Організацію вивчення практичного досвіду вчителів-учасників забезпечує управлінняДержавної служби якості освіти у Донецькій області(далі – Управління Служби)у тісній співпраці із Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та взаємодії із закладами освіти, установами, організаціями, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування з питань підготовки експертів та їх залучення до вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Управлінням Служби здійснено добір експертів, проведена робота щодо забезпечення їх інформаційними та методичними матеріалами, наданими Державною службою якості освіти України, здійснено навчання експертів та формування експертних груп і закріплення їх за учасниками сертифікації.

Сертифікація, як зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителя, допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які отримають визнання свого професіоналізму, готові заявити про себе та поширювати свій досвід.

Успішне проходження сертифікації дозволяє вчителю отримувати надбавку в 20% до зарплати протягом терміну дії сертифікату – трьох років. Також сертифікат може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації.

 

Бажаємо усім стейкхолдерам успіху та 36,6*!

 

#Сертифікація2020#ЗмінюємоОсвітуРазом#ЯкістьОсвітиДонеччини

 

За інформацією управління Державної служби якості освіти

 у Донецькій області« повернутися до списку новин