Новації, графік, предмети

ДПА з математики: рівень стандарту і профільний

Випускники закладів середньої освіти, які цього навчального року вивчають математику на різних рівнях (стандарту або профільному), у 2021 році проходитимуть державну підсумкову атестацію за тестами різної складності.

За інформацією фахівців УЦОЯО, новацією цього навчального року стане впровадження дворівневої державної підсумкової атестації з математики.

Зокрема, у разі, якщо випускник вивчає математику на рівні стандарту, під час складання ДПА він працюватиме з тестом рівня стандарту, який міститиме 28 завдань різних форм.

Якщо випускник вивчає математику на профільному рівні, він має скласти тест профільного рівня, який міститиме 34 завдання різних форм.

На виконання тесту рівня стандарт буде відведено 150 хвилин й запропоновано заповнити бланки відповідей А та Б. На виконання тесту профільного рівня учасникові буде відведено 210 хвилин і видано бланки А, Б та В.

Варто зазначити, що для вступу до закладу вищої освіти на спеціальності, де необхідні результати з математики, потрібно буде обов’язково виконати сертифікаційну роботу профільного рівня.

Скільки та які предмети ДПА у формі ЗНО необхідно буде складати випускникам шкіл у 2021 році ?

1.     Українська мова – 1 рівень, або української мова і література – 2 рівень.

2.     Математика – 1 або 2 рівень на вибір.

3.     Історія України або англійська мова на вибір.

4.     Четвертий предмет, якщо потрібен, на вибір.

2020 РІК

ДПА

У 2020 році державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів проводитись не буде.

Навчальний рік в Україні буде продовжений і учні відновлять навчання у школах у травні або у червні, освітній процес  буде триватиме до 1 липня.

Навчальний рік для випускників 11 класів триватиме до моменту видачі їм документів про освіту.